Kdo jsem?

Vítejte na blogu jinyzivot.cz, který řeší především radosti a úskalí blogování a práce na volné noze.

Jmenuji se Gabriela Bartošová a na tomto blogu se dělím o své zkušenosti, tipy a věci, které jsem řešila a řeším na své cestě za úspěšným blogem a životem na volné noze.

Kdysi jsem vystudovala na Literární akademii magisterský obor tvůrčí psaní a redakční práce (tedy ještě pár let předtím, než tuto unikátní soukromou vysokou školu jako první a zatím jedinou v ČR vytunelovali;-)). Tato škola mi dala nejen možnost seznámit se se spoustou velmi zajímavých lidí ať už z uměleckých či studentských kruhů, ale nakopla mě úplně jiným směrem, než jsem se dosud ubírala (ano, moje předchozí vysokoškolské studium ekononomických oborů byl opravdu omyl, který mi ale vlastně v životě taky dost dobře posloužil). Můj odchod ze stálého zaměstnání v reklamní agentuře na volnou nohu byl taky rozhodně jiný, než se tehdy nosilo.

A navíc jsem čím dál víc začínala mít pocit, že chci psát a že se tím chci i živit. A protože v mém životě bylo stále víc věcí jinak, založila jsem Jiný život. Každý týden nebo dva přidávám alespoň jeden příspěvek a ráda vás budu na cestě svým blogovacím projektem potkávat. Podělím se s vámi o své poznatky, zjištění, způsoby, jakými jsem překonávala překážky, o své radosti i frustrace. Věřím, že to pomůže i vám. Pokud nechcete, aby vám něco z mého blogu uteklo, přihlaste se dole k odběru newsletteru.

Nejste v tom totiž sami. Pojďme žít JINÝ ŽIVOT. Žít a užívat.